grocery items
Essentials
4
Health & Beauty
16
Beverages
10
Cereals
3
Swallows
0
Fish & Prawns
15
Flour & Grain
14
Fresh Produce
9
Vegetables
13
Meat & Poultry
-
Sold out
Sunlight Detergent
Regular price $3.50Sale price $3.50 Regular priceUnit price perSold out -
Sponge for bathing
Regular price $5.99Sale price $5.99 Regular priceUnit price per -
Dettol Liquid-1LRT
Regular price $13.99Sale price $13.99 Regular priceUnit price per
-
Aboniki Balm
Regular price $5.00Sale price $5.00 Regular priceUnit price per -
Black soap-Raw
Regular price $5.99Sale price $5.99 Regular priceUnit price per -
Sold out
VIA NATURAL Premium styling gel
Regular price $7.00Sale price $7.00 Regular priceUnit price perSold out -
vaseline Cocoa butter healing jelly 215g
Regular price $7.00Sale price $7.00 Regular priceUnit price perSold out -
Tetmosol Medicated
Regular price $2.99Sale price $2.99 Regular priceUnit price per -
Sponge for bathing
Regular price $5.99Sale price $5.99 Regular priceUnit price per -
ORS Olive Oil sleek smoothing gel 567g
Regular price $11.00Sale price $11.00 Regular priceUnit price perSold out
-
Zobo Drink
Regular price $4.00Sale price $4.00 Regular priceUnit price per -
Vital Malt
Regular price $2.00Sale price $2.00 Regular priceUnit price per -
St.Louis Sugar
Regular price $6.00Sale price $6.00 Regular priceUnit price per -
Redpath Sugar-2Kg
Regular price $3.75Sale price $3.75 Regular priceUnit price per -
Peak Milk Powder 400gr
Regular price $16.00Sale price $16.00 Regular priceUnit price per -
Peak Milk Powder 2.5kg
Regular price $70.00Sale price $70.00 Regular priceUnit price per
-
Quaker White Oats-500G
Regular price $7.00Sale price $7.00 Regular priceUnit price per -
Pap-Ogi(White, Yellow,Brown
Regular price $6.00Sale price $6.00 Regular priceUnit price per -
Lady B Custard-2Kg
Regular price $11.99Sale price $11.99 Regular priceUnit price per
-
Example product titleExample product titleRegular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per
-
Example product titleExample product titleRegular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per
-
Example product titleExample product titleRegular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per
-
Example product titleExample product titleRegular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per
-
Example product titleExample product titleRegular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per
-
Example product titleExample product titleRegular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per
-
Example product titleExample product titleRegular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per
-
Example product titleExample product titleRegular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per
-
Boneless Stockfish Bits 227g
Regular price $13.99Sale price $13.99 Regular priceUnit price per -
Tilapia Box 5Lb
Regular price $20.00Sale price $20.00 Regular priceUnit price per -
Smoke Shrimp-Pack
Regular price $7.00Sale price $7.00 Regular priceUnit price per -
Horse Mackerel 7LBS Box
Regular price $30.00Sale price $30.00 Regular priceUnit price per -
Whitening Fish
Regular price $12.00Sale price $12.00 Regular priceUnit price per -
Stock fish steak
Regular price $11.99Sale price $11.99 Regular priceUnit price per -
Stock fish steak
Regular price $12.99Sale price $12.99 Regular priceUnit price per -
Stock fish
Regular price $12.99Sale price $12.99 Regular priceUnit price per
-
Mama's Choice Plantain Fufu
Regular price $9.99Sale price $9.99 Regular priceUnit price per -
Wheat Flour-4 Lb
Regular price $10.00Sale price $10.00 Regular priceUnit price per -
Guyanese parboiled rice 20LBS
Regular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per -
Nupak Corn Meal
Regular price $16.99Sale price $16.99 Regular priceUnit price per -
Monach Wheatlet-10Kg
Regular price $29.99Sale price $29.99 Regular priceUnit price per -
Kotoko Fufu
Regular price $29.99Sale price $29.99 Regular priceUnit price per -
Yam Flour - Elubo
Regular price $12.00Sale price $12.00 Regular priceUnit price per -
Scotmaple-Oat Flour
Regular price $8.50Sale price $8.50 Regular priceUnit price per
-
Sold out
Red Bell Pepper
Regular price $13.00Sale price $13.00 Regular priceUnit price perSold out -
Bell Pepper 2lbs
Regular price $5.00Sale price $5.00 Regular priceUnit price per -
Okro/okra 2LB pack frozen
Regular price $12.00Sale price $12.00 Regular priceUnit price per -
Onion- Pack
Regular price $5.00Sale price $5.00 Regular priceUnit price per -
Tomatoes -2 LB Pack
Regular price $5.50Sale price $5.50 Regular priceUnit price per -
Yam Tubers
Regular price $10.00Sale price $10.00 Regular priceUnit price per
-
Sold out
Uha- 2LB Pack
Regular price $4.00Sale price $4.00 Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
Red Bell Pepper
Regular price $13.00Sale price $13.00 Regular priceUnit price perSold out -
Cassava Leave-Pondu
Regular price $5.99Sale price $5.99 Regular priceUnit price per -
Uziza-Dry Leaf
Regular price $2.99Sale price $2.99 Regular priceUnit price per -
Utazi - Dry Leaf
Regular price $2.99Sale price $2.99 Regular priceUnit price per -
Ewedu (Jute Leaves)
Regular price $2.99Sale price $2.99 Regular priceUnit price per -
Water Leaves- Frozen
Regular price $6.00Sale price $6.00 Regular priceUnit price per
-
Example product titleExample product titleRegular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per
-
Example product titleExample product titleRegular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per
-
Example product titleExample product titleRegular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per
-
Example product titleExample product titleRegular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per
-
Example product titleExample product titleRegular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per
-
Example product titleExample product titleRegular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per
-
Example product titleExample product titleRegular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per
-
Example product titleExample product titleRegular price $19.99Sale price $19.99 Regular priceUnit price per